Celkem v databázi: 6974
Celkem podle filtrů: 6974
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 04:14, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 27 m²
Nadprůměrná cena (45.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 663 kč/m2
Žižkov
17900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
27 m2
zařízený
Lukášova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 17900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 2+1, 55 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 325 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
17900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
55 m2
Jablonecká, Praha 9
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 17900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 31 m²
Nadprůměrná cena (16.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 577 kč/m2
Holešovice
17900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
31 m2
zařízený
Dělnická, Praha 7, Holešovice
Výměra | 31 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 19:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 1+1 75 m²
Podprůměrná cena (-42.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 418 kč/m2. Tento byt má cenu 240 kč/m2
Staré Město
17964 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
75 m2
Provaznická, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 17964 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 1+kk 32 m²
Nadprůměrná cena (31.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 562 kč/m2
Kobylisy
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
32 m2
Jelínkova, Praha 8 - Kobylisy
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Nadprůměrná cena (15.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Černý Most je 345 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Černý Most
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
Doležalova, Praha - Černý Most
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 03:02 Pronájem bytu 1+kk 41 m²
Nadprůměrná cena (2.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Ďáblice je 430 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Ďáblice
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
41 m2
Nad Akcízem, Praha 8 - Ďáblice
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 21:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 1+kk 29 m²
Nadprůměrná cena (48.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 620 kč/m2
Chodov
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
29 m2
Samohelova, Praha 4 - Chodov
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 1+kk 64 m²
Podprůměrná cena (-41.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 480 kč/m2. Tento byt má cenu 281 kč/m2
Smíchov
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
64 m2
Nad Výšinkou, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 64 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:11 Pronájem bytu 2+kk 43 m²
Nadprůměrná cena (10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 418 kč/m2
Modřany
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
43 m2
Krouzova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti