Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 20. 03. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:07 Pronájem bytu 1+kk 32 m²
Nadprůměrná cena (9.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 562 kč/m2
Vysočany
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
32 m2
Oktábcových, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 19:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:07 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (23.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 484 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Libeň
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
Drahobejlova, Praha 9 - Libeň
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 16:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:07 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (20.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Žižkov
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
nezařízený
Pod Lipami, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 16:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:07 Pronájem bytu 2+kk 29 m²
Nadprůměrná cena (27.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 620 kč/m2
Stodůlky
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
29 m2
Hábova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 2+kk, 45 m²
Nadprůměrná cena (15.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Černý Most je 345 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Černý Most
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
45 m2
Doležalova, Praha 14, Černý Most
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 11. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 30 m²
Nadprůměrná cena (23.9%)
Libeň
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
30 m2
zařízený
Drahobejlova, Praha 9, Libeň
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jelínkova, Praha - Kobylisy
Nadprůměrná cena (31.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 562 kč/m2
Kobylisy
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
32 m2
částečně zařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod lipami, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (20.66%)
Žižkov
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Oktábcových, Praha - Vysočany
Nadprůměrná cena (9.8%)
Vysočany
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
32 m2
nezařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Krouzova, Praha - Modřany
Nadprůměrná cena (10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 418 kč/m2
Modřany
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Modřany
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti