Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Akcízem, Praha - Ďáblice
Nadprůměrná cena (5.73%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Ďáblice je 415 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Ďáblice
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
41 m2
částečně zařízený
Praha - Ďáblice
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Poděbradská, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-39.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vysočany je 554 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Vysočany
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
54 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Výšinkou, Praha - Smíchov
Podprůměrná cena (-41.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 480 kč/m2. Tento byt má cenu 281 kč/m2
Smíchov
17990 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
64 m2
částečně zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 64 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 00:34, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 27 m²
Nadprůměrná cena (52.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Háje je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 666 kč/m2
Háje
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
27 m2
Hlavatého, Praha 11, Háje
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 13. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 1+kk, 41 m²
Nadprůměrná cena (2.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Ďáblice je 430 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Ďáblice
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
41 m2
zařízený
Nad Akcízem, Praha-Ďáblice, Ďáblice
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 32 m²
Nadprůměrná cena (31.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 562 kč/m2
Kobylisy
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
32 m2
zařízený
Jelínkova, Praha 8, Kobylisy
Výměra | 32 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:44, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 30 m²
Nadprůměrná cena (20.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Žižkov
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
30 m2
zařízený
Pod lipami, Praha 3, Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 2+1, 54 m²
Podprůměrná cena (-25.97%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hloubětín je 450 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Hloubětín
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
54 m2
zařízený
Poděbradská, Praha 14, Hloubětín
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 2+kk, 43 m²
Nadprůměrná cena (10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 418 kč/m2
Modřany
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
43 m2
zařízený
Krouzova, Praha 12, Modřany
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 29 m²
Nadprůměrná cena (49.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 620 kč/m2
Chodov
17990 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
29 m2
zařízený
Samohelova, Praha 11, Chodov
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 17990 + 0 Kč |
Podrobnosti