Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 28. 04. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:51 Pronájem bytu 1+kk 38 m²
Podprůměrná cena (-7.49%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Strašnice
17999 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Zvěřinova, Praha 3 - Strašnice
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17999 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 21:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:51 Pronájem bytu 2+kk 57 m²
Podprůměrná cena (-32.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Střížkov je 467 kč/m2. Tento byt má cenu 316 kč/m2
Střížkov
17999 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
Makedonská, Praha 9 - Střížkov
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 17999 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:20 Pronájem bytu , 1+kk, 39 m²
Podprůměrná cena (-9.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 462 kč/m2
Strašnice
17999 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
39 m2
zařízený
Zvěřinova, Praha 3, Strašnice
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 17999 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:30 Pronájem bytu , 1+1, 46 m²
Nadprůměrná cena (4.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 375 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Bohnice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
46 m2
Toruňská, Praha 8, Bohnice
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 1+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-7.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Vysočany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (13.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
V Štíhlách, Praha 4 - Krč
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 36 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-3.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hradčany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hradčany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
Pohořelec, Praha 1 - Hradčany
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m² (Jednopodlažní)
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Chodov je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Chodov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Leopoldova, Praha 4 - Chodov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m² (Podkrovní)
Podprůměrná cena (-7.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vokovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Vokovice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Na dlouhém lánu, Praha 6 - Vokovice
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Podprůměrná cena (-11.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Krč je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Štúrova, Praha 4 - Krč
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti