Celkem v databázi: 7023
Celkem podle filtrů: 7023
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 04. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:36 Pronájem bytu , 1+1, 46 m²
Nadprůměrná cena (4.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 375 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Bohnice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
46 m2
Toruňská, Praha 8, Bohnice
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 1+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-7.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Vysočany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (13.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
V Štíhlách, Praha 4 - Krč
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 36 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-3.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hradčany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hradčany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
Pohořelec, Praha 1 - Hradčany
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m² (Jednopodlažní)
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Chodov je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Chodov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Leopoldova, Praha 4 - Chodov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m² (Podkrovní)
Podprůměrná cena (-7.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vokovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Vokovice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Na dlouhém lánu, Praha 6 - Vokovice
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Podprůměrná cena (-17.13%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Krč je 543 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Štúrova, Praha 4 - Krč
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 16:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 1+kk 34 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Hloubětín
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
34 m2
Poděbradská, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 2+kk 44 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-11.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Břevnov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
44 m2
Bělohorská, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 04. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 21:56 Pronájem bytu 1+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (5.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malešice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Malešice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Počernická, Praha 10 - Malešice
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti