Celkem v databázi: 7025
Celkem podle filtrů: 7025
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 03. 03. 2026, 21:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-24.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 346 kč/m2
Žižkov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Hartigova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 2+1, 55 m²
Podprůměrná cena (-29.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 327 kč/m2
Břevnov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
55 m2
zařízený
Brunclíkova, Praha 6, Břevnov
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 03. 2026, 15:27, aktualizováno 13. 05. 2026, 03:10 Pronájem bytu 2+1 55 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-29.47%)
Břevnov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
55 m2
nezařízený
Brunclíkova, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (21.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Modřany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
Mezi Vodami, Praha - Modřany
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 03. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 1+kk 40 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-2.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 450 kč/m2
Smíchov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
40 m2
Randova, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 03. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 1+kk, 30 m²
Nadprůměrná cena (21.46%)
Modřany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
30 m2
zařízený
Mezi vodami, Praha 12, Modřany
Výměra | 30 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (13.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
V Štíhlách, Praha 4 - Krč
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 03. 2026, 23:53, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 41 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (6.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kamýk je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Kamýk
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
Ve Lhotce, Praha 4 - Kamýk
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+1 46 m²
Podprůměrná cena (-16.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Nusle
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
46 m2
Boleslavova, Praha 4 - Nusle
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 00:18 Pronájem bytu , 2+kk, 41 m²
Nadprůměrná cena (6.04%)
Kamýk
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
41 m2
Ve Lhotce, Praha 12, Kamýk
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti