Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 04. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 35 m²
Podprůměrná cena (-2.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 525 kč/m2. Tento byt má cenu 514 kč/m2
Hloubětín
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
nezařízený
Nepelova, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 29 m²
Nadprůměrná cena (32.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 621 kč/m2
Nusle
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
29 m2
Slavojova, Praha 2 - Nusle
Výměra | 29 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 26 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vinohrady je 647 kč/m2. Tento byt má cenu 692 kč/m2
Vinohrady
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
26 m2
nezařízený
Perucká, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 26 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 38 m²
Podprůměrná cena (-18.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 581 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Nusle
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Družstevní, Praha 4 - Nusle
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 34 m²
Nadprůměrná cena (16.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Letňany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
34 m2
Vyletalova, Praha 9 - Letňany
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 11:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 383 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Praha 6
Výměra | 47 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 02. 2026, 19:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Podprůměrná cena (-16.2%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 383 kč/m2
Žižkov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Čajkovského, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 15:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 1+1 50 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-16.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Libeň je 430 kč/m2. Tento byt má cenu 360 kč/m2
Libeň
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
50 m2
Novákových, Praha 8 - Libeň
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 17:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 33 m²
Nadprůměrná cena (15.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Dolní Měcholupy je 474 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Dolní Měcholupy
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Honzíkova, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu atypické 61 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-38.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 295 kč/m2
Karlín
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
61 m2
Za Poříčskou bránou, Praha 8 - Karlín
Výměra | 61 m2 |
Dispozice | |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti