Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 19. 01. 2026, 19:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 2+kk 22 m²
Nadprůměrná cena (71.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libuš je 477 kč/m2. Tento byt má cenu 818 kč/m2
Libuš
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
22 m2
U Líhní, Praha 4 - Libuš
Výměra | 22 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+1 46 m²
Podprůměrná cena (-16.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Nusle
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
46 m2
Boleslavova, Praha 4 - Nusle
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 02. 2026, 23:53, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 1+kk 37 m²
Nadprůměrná cena (5.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 462 kč/m2. Tento byt má cenu 486 kč/m2
Dejvice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
37 m2
Lindleyova, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:02, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 38 m²
Nadprůměrná cena (2.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Podolí je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Podolí
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
nezařízený
K Sídlišti, Praha 4 - Podolí
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 02. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
Sokolovská, Praha
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 17:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 33 m²
Nadprůměrná cena (18.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Podolí je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 545 kč/m2
Podolí
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Kaplická, Praha 4 - Podolí
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 15:27, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:54 Pronájem bytu 1+kk 30 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (47.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Chodov je 408 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Chodov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
U stojanu, Praha 4 - Chodov
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 11:30, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (13.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hloubětín je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Hloubětín
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
34 m2
Mochovská, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 21:05, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 27 m²
Nadprůměrná cena (28.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 667 kč/m2
Vysočany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
27 m2
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 27 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 04. 2026, 17:10, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:53 Pronájem bytu 1+kk 39 m²
Nadprůměrná cena (1.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 453 kč/m2. Tento byt má cenu 462 kč/m2
Libeň
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
39 m2
nezařízený
Českomoravská, Praha 9 - Libeň
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti