Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 28. 04. 2026, 00:34, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 1+kk, 48 m²
Podprůměrná cena (-14.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Stodůlky
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
48 m2
zařízený
Wiedermannova, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 2+kk, 41 m²
Nadprůměrná cena (6.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kamýk je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Kamýk
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
41 m2
Ve Lhotce, Praha 12, Kamýk
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:34, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 2+kk, 65 m²
Podprůměrná cena (-23.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 363 kč/m2. Tento byt má cenu 277 kč/m2
Bohnice
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
65 m2
Vratislavská, Praha 8, Bohnice
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 2+kk, 45 m²
Podprůměrná cena (-8.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Modřany je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Modřany
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
45 m2
zařízený
Urbánkova, Praha 12, Modřany
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 04. 2026, 19:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , garsoniéra, 39 m²
Nadprůměrná cena (1.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 462 kč/m2
Libeň
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
Garsoniéra
39 m2
Českomoravská, Praha 9, Libeň
Výměra | 39 m2 |
Dispozice | Garsoniéra |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 1+kk, 34 m²
Nadprůměrná cena (13.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hloubětín je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Hloubětín
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
34 m2
Mochovská, Praha 14, Hloubětín
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 1+kk, 37 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 486 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
37 m2
Poděbradská, Praha 9
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 1+1, 51 m²
Podprůměrná cena (-25.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Břevnov je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 353 kč/m2
Břevnov
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
51 m2
zařízený
Na břevnovské pláni, Praha 6, Břevnov
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 03. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:36 Pronájem bytu , 2+1, 56 m²
Podprůměrná cena (-44.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Krč je 582 kč/m2. Tento byt má cenu 321 kč/m2
Krč
18000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
56 m2
zařízený
Višňová, Praha 4, Krč
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 17:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 15 m²
Nadprůměrná cena (143.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 1,202 kč/m2
Holešovice
18035 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
15 m2
nezařízený
Na zátorách, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 15 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 18035 + 0 Kč |
Podrobnosti