Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 24. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Podprůměrná cena (-15.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Střížkovská, Praha 8, Libeň
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 15:11, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-32.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 308 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Novákových, Praha 8, Libeň
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Podprůměrná cena (-10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Michle
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
zařízený
Pod Bohdalcem I, Praha 10, Michle
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-6.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 487 kč/m2
Vysočany
18495 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Pod Harfou, Praha - Vysočany
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18495 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 33 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (27.69%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 561 kč/m2
Stodůlky
18499 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Toufarova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18499 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 23:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 35 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (12.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Břevnov je 470 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Břevnov
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
nezařízený
Bělohorská, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 02. 2026, 17:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (31.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hloubětín je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 617 kč/m2
Hloubětín
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
30 m2
Na obrátce, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 11:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 33 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (14.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Háje je 490 kč/m2. Tento byt má cenu 561 kč/m2
Háje
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Výstavní, Praha 4 - Háje
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 39 m²
Nadprůměrná cena (4.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 474 kč/m2
Libeň
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
39 m2
Nad Kolčavkou, Praha 9 - Libeň
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 02. 2026, 01:51, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 36 m² (Podkrovní)
Nadprůměrná cena (14.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Modřany je 448 kč/m2. Tento byt má cenu 514 kč/m2
Modřany
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
36 m2
Barákova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti