Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 27. 04. 2026, 23:53, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 40 m²
Podprůměrná cena (-5.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Dejvice je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 463 kč/m2
Dejvice
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Koulova, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Nadprůměrná cena (10.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kunratice je 373 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Kunratice
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
Jana Růžičky, Praha 4 - Kunratice
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 35 m²
Nadprůměrná cena (7.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 492 kč/m2. Tento byt má cenu 529 kč/m2
Žižkov
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
Olgy Havlové, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 21:08, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Podprůměrná cena (-18.34%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Braník je 384 kč/m2. Tento byt má cenu 314 kč/m2
Braník
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
nezařízený
Mezivrší, Praha 4 - Braník
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 11:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 25 m²
Nadprůměrná cena (48.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 740 kč/m2
Libeň
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
25 m2
Novovysočanská, Praha 9 - Libeň
Výměra | 25 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+1 37 m²
Podprůměrná cena (-12.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Nové Město
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
37 m2
nezařízený
Soukenická, Praha 1 - Nové Město
Výměra | 37 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 02. 2026, 01:51, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+1 49 m²
Podprůměrná cena (-6.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 403 kč/m2. Tento byt má cenu 378 kč/m2
Košíře
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
49 m2
nezařízený
Mahenova, Praha 5 - Košíře
Výměra | 49 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 04. 2026, 05:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 1+kk 26 m²
Nadprůměrná cena (41.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 712 kč/m2
Vinohrady
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
26 m2
Vozová, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 26 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+1 50 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-29.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bubeneč je 525 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Bubeneč
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
50 m2
Ve struhách, Praha 6 - Bubeneč
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 21:08, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:09 Pronájem bytu 2+kk 44 m²
Podprůměrná cena (-5.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 445 kč/m2. Tento byt má cenu 420 kč/m2
Háje
18500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
44 m2
Kosmická, Praha 4 - Háje
Výměra | 44 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 18500 + 0 Kč |
Podrobnosti