Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 06. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 32 m²
Nadprůměrná cena (15.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 569 kč/m2
Holešovice
18200 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
32 m2
zařízený
Heřmanova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:44, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Harfou, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-35.65%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Vysočany
18278 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
45 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 15000 + 3278 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 41 m²
Nadprůměrná cena (6.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kyje je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 446 kč/m2
Kyje
18290 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
41 m2
nezařízený
Pelušková, Praha 9 - Kyje
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18290 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pelušková, Praha - Kyje
Nadprůměrná cena (6.98%)
Kyje
18290 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
41 m2
zařízený
Praha - Kyje
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18290 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 41 m²
Nadprůměrná cena (6.98%)
Kyje
18290 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
41 m2
zařízený
Pelušková, Praha 14, Kyje
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18290 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 00:44, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu - Na Zátorách, Praha - Holešovice
Nadprůměrná cena (24.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 495 kč/m2. Tento byt má cenu 618 kč/m2
Holešovice
18305 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
17 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 17 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 10505 + 7800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu - Petrské náměstí, Praha - Nové Město
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Nové Město je kč/m2. Tento byt má cenu 173 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Nové Město
18307 Kč/měsíc
bezrealitky
90 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 90 m2 |
Dispozice | |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 15561 + 2746 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 03. 2026, 19:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (18.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hodkovičky je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 613 kč/m2
Hodkovičky
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
nezařízený
Pod Lysinami, Praha 4 - Hodkovičky
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Podprůměrná cena (-8.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Michle je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Michle
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
Ohradní, Praha 4 - Michle
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 21:08, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 33 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vyšehrad je 557 kč/m2. Tento byt má cenu 558 kč/m2
Vyšehrad
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Svobodova, Praha 2 - Vyšehrad
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti