Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 45 m²
Podprůměrná cena (-8.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Michle je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 409 kč/m2
Michle
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
45 m2
zařízený
Ohradní, Praha 4, Michle
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Průhonu, Praha - Holešovice
Nadprůměrná cena (48.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Holešovice je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 723 kč/m2
Holešovice
18400 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
22 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 22 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 15900 + 2500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 30 m²
Nadprůměrná cena (18.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hodkovičky je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 613 kč/m2
Hodkovičky
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
30 m2
Pod lysinami, Praha 4, Hodkovičky
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 20:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 33 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 558 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18400 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
33 m2
Svobodova, Praha 2
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 02. 2026, 17:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Podprůměrná cena (-6.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Krč
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
nezařízený
Za dvorem, Praha 4 - Krč
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 32 m²
Nadprůměrná cena (21.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 578 kč/m2
Stodůlky
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
32 m2
Hábova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 35 m²
Nadprůměrná cena (3.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 528 kč/m2
Vysočany
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
35 m2
Gerstelova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 43 m²
Podprůměrná cena (-2.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 430 kč/m2
Stodůlky
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
43 m2
Přecechtělova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 17:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 38 m²
Podprůměrná cena (-2.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 487 kč/m2
Žižkov
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Olgy Havlové, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 17:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+1 41 m²
Nadprůměrná cena (4.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 430 kč/m2. Tento byt má cenu 451 kč/m2
Vršovice
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
41 m2
Ruská, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | 0. |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti