Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 24. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 34 m²
Nadprůměrná cena (6.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 544 kč/m2
Strašnice
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
34 m2
Štěchovická, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 11:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Podprůměrná cena (-32.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 308 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
Novákových, Praha 8 - Libeň
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Podprůměrná cena (-16.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Střížkovská, Praha 8 - Libeň
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 32 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 578 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
32 m2
Poděbradská, Praha
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:05, aktualizováno 14. 05. 2026, 09:32 Pronájem bytu 1+kk 47 m²
Podprůměrná cena (-10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Michle
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
47 m2
Pod Bohdalcem I, Praha 10 - Michle
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (3.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 528 kč/m2
Vysočany
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
Gerstelova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 32 m²
Neznámá cena
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
32 m2
Poděbradská, Praha 9
Výměra | 32 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Za dvorem, Praha - Krč
Nadprůměrná cena (4.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Krč je 393 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Krč
18490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
45 m2
zařízený
Praha - Krč
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ruská, Praha - Vršovice
Nadprůměrná cena (4.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 430 kč/m2. Tento byt má cenu 451 kč/m2
Vršovice
18490 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
41 m2
částečně zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Olgy Havlové, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-2.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 487 kč/m2
Žižkov
18490 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
38 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti