Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 24. 04. 2026, 15:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 34 m²
Nadprůměrná cena (6.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 544 kč/m2
Strašnice
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
34 m2
Štěchovická, Praha 10, Strašnice
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+1, 41 m²
Nadprůměrná cena (5.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 429 kč/m2. Tento byt má cenu 451 kč/m2
Vršovice
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
41 m2
zařízený
Ruská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Patro | -1. |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Střížkovská, Praha - Libeň
Podprůměrná cena (-16.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
částečně zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Přecechtělova, Praha - Stodůlky
Podprůměrná cena (-4.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Stodůlky je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 430 kč/m2
Stodůlky
18490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
nezařízený
Praha - Stodůlky
Výměra | 43 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Podprůměrná cena (-16.52%)
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Střížkovská, Praha 8, Libeň
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 15:11, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-32.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Libeň je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 308 kč/m2
Libeň
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Novákových, Praha 8, Libeň
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:26 Pronájem bytu , 1+kk, 47 m²
Podprůměrná cena (-10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 393 kč/m2
Michle
18490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
47 m2
zařízený
Pod Bohdalcem I, Praha 10, Michle
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 18490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 11:35, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:08 Pronájem bytu 1+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-6.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 487 kč/m2
Vysočany
18495 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
38 m2
Pod Harfou, Praha - Vysočany
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18495 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:08 Pronájem bytu 1+kk 33 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (27.69%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 561 kč/m2
Stodůlky
18499 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
33 m2
Toufarova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 18499 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Laudova , Praha - Řepy
Nadprůměrná cena (41.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Řepy je 324 kč/m2. Tento byt má cenu 457 kč/m2
Řepy
18499 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
35 m2
částečně zařízený
Praha - Řepy
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 15999 + 2500 Kč |
Podrobnosti