Celkem v databázi: 6852
Celkem podle filtrů: 6852
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 07. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 41 m²
Nadprůměrná cena (37.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Modřany je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 610 kč/m2
Modřany
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
41 m2
Daškova, Praha 12, Modřany
Výměra | 41 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-32.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Nové Město
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
75 m2
Palackého, Praha 1, Nové Město
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Podprůměrná cena (-2.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 481 kč/m2
Libeň
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
zařízený
Kurta Konráda, Praha 9, Libeň
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 03. 2026, 19:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Podprůměrná cena (-8.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Třebonice je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 439 kč/m2
Třebonice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
zařízený
Thomasova, Praha 13, Třebonice
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 65 m²
Podprůměrná cena (-27.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vršovice je 527 kč/m2. Tento byt má cenu 385 kč/m2
Vršovice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
65 m2
Mexická, Praha 10, Vršovice
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 76 m²
Podprůměrná cena (-27.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Troja je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 329 kč/m2
Troja
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
76 m2
Lešenská, Praha 8, Troja
Výměra | 76 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 68 m²
Podprůměrná cena (-13.49%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Strašnice je 425 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Strašnice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
68 m2
Křenická, Praha 10, Strašnice
Výměra | 68 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 1+1, 125 m²
Podprůměrná cena (-50.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 200 kč/m2
Staré Město
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+1
125 m2
zařízený
Kozí, Praha 1, Staré Město
Výměra | 125 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 65 m²
Podprůměrná cena (-23.54%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 385 kč/m2
Vinohrady
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
65 m2
zařízený
Koubkova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 66 m²
Podprůměrná cena (-19.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 468 kč/m2. Tento byt má cenu 379 kč/m2
Smíchov
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
66 m2
Hořejší nábřeží, Praha 5, Smíchov
Výměra | 66 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti