Celkem v databázi: 6852
Celkem podle filtrů: 6852
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 07. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 48 m²
Nadprůměrná cena (4.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 521 kč/m2
Žižkov
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
48 m2
Kubelíkova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Podprůměrná cena (-13.79%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Karlín je 580 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Karlín
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Křižíkova, Praha 8, Karlín
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 70 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
70 m2
Zborovská, Praha 5
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 04. 2026, 04:16, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 59 m²
Nadprůměrná cena (12.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dolní Měcholupy je 377 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Dolní Měcholupy
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
59 m2
Kardausova, Praha-Dolní Měcholupy, Dolní Měcholupy
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 00:36, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 82 m²
Podprůměrná cena (-39.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 305 kč/m2
Vinohrady
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
82 m2
náměstí Jiřího z Lobkovic, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 62 m²
Podprůměrná cena (-24.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Radlice je 537 kč/m2. Tento byt má cenu 403 kč/m2
Radlice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
62 m2
U Komína, Praha 5, Radlice
Výměra | 62 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 80 m²
Nadprůměrná cena (2.38%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Staré Město
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
60 m2
Bartolomějská, Praha 1, Staré Město
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 71 m²
Podprůměrná cena (-27.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 352 kč/m2
Smíchov
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
71 m2
Na Celné, Praha 5, Smíchov
Výměra | 71 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mukařovského, Praha - Stodůlky
Nadprůměrná cena (53.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 477 kč/m2. Tento byt má cenu 732 kč/m2
Stodůlky
25069 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
34 m2
zařízený
Praha - Stodůlky
Výměra | 34 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 24900 + 169 Kč |
Podrobnosti
Nadprůměrná cena (105.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Stodůlky je 448 kč/m2. Tento byt má cenu 922 kč/m2
Stodůlky
25069 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
27 m2
zařízený
Praha - Stodůlky
Výměra | 27 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ano |
Cena | 24900 + 169 Kč |
Podrobnosti