Celkem v databázi: 6805
Celkem podle filtrů: 6805
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Naskové, Praha - Košíře
Podprůměrná cena (-11.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Košíře je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 386 kč/m2
Košíře
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
57 m2
nezařízený
Praha - Košíře
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Písecká, Praha - Vinohrady
Podprůměrná cena (-12.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 443 kč/m2
Vinohrady
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
46 m2
nezařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20400 + 5100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Thámova, Praha - Karlín
Podprůměrná cena (-4.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Karlín je 490 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Karlín
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
45 m2
zařízený
Praha - Karlín
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vostrovská, Praha - Dejvice
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Dejvice je kč/m2. Tento byt má cenu 382 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Dejvice
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
55 m2
částečně zařízený
Praha - Dejvice
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 1. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hnězdenská, Praha - Troja
Nadprůměrná cena (11.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Troja je 399 kč/m2. Tento byt má cenu 444 kč/m2
Troja
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
45 m2
zařízený
Praha - Troja
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kostomlatská, Praha - Letňany
Nadprůměrná cena (27.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Letňany je 391 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Letňany
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
40 m2
nezařízený
Praha - Letňany
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 19:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 55 m²
Nadprůměrná cena (22.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Strašnice je 377 kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Strašnice
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
55 m2
Vinohradská, Praha 10, Strašnice
Výměra | 55 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 16. |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Nadprůměrná cena (14.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 580 kč/m2
Hlubočepy
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
zařízený
Kurandové, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vladimíra Kobranova, Praha - Radlice
Nadprůměrná cena (17.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Radlice je 537 kč/m2. Tento byt má cenu 629 kč/m2
Radlice
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
35 m2
částečně zařízený
Praha - Radlice
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 15. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Viklefova, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-9.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 408 kč/m2
Žižkov
25500 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
49 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5500 Kč |
Podrobnosti