Celkem v databázi: 5632
Celkem podle filtrů: 5632
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 16. 04. 2026, 21:17, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 93 m²
Podprůměrná cena (-31.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Měcholupy je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 301 kč/m2
Horní Měcholupy
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
93 m2
Milánská, Praha 10 - Horní Měcholupy
Výměra | 93 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 71 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 394 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
71 m2
nezařízený
Rezlerova, Praha
Výměra | 71 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 02. 2026, 15:38, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 33 m²
Nadprůměrná cena (47.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 848 kč/m2
Nové Město
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
33 m2
nezařízený
Opletalova, Praha 1 - Nové Město
Výměra | 33 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Nadprůměrná cena (2.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 475 kč/m2
Žižkov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
Žižkovo náměstí, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 75 m²
Podprůměrná cena (-8.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kamýk je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Kamýk
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
75 m2
Pšenčíkova, Praha 4 - Kamýk
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 03. 2026, 15:25, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 51 m²
Nadprůměrná cena (9.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 549 kč/m2
Modřany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
nezařízený
Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 44 m²
Nadprůměrná cena (23.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 636 kč/m2
Vinohrady
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
44 m2
nezařízený
Velehradská, Praha 3 - Vinohrady
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 54 m²
Podprůměrná cena (-20.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Bubeneč je 649 kč/m2. Tento byt má cenu 519 kč/m2
Bubeneč
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
54 m2
Terronská, Praha 6 - Bubeneč
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 04. 2026, 05:20, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 88 m² (Podkrovní)
Podprůměrná cena (-33.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 318 kč/m2
Karlín
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
88 m2
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 76 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 371 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Modřany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
76 m2
Štolcova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 76 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti