Celkem v databázi: 5632
Celkem podle filtrů: 5632
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 68 m²
Podprůměrná cena (-11.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Žižkov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
68 m2
nezařízený
Na vrcholu, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 68 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 66 m²
Podprůměrná cena (-16.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Strašnice je 507 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Strašnice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
66 m2
V olšinách, Praha 10 - Strašnice
Výměra | 66 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 58 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (4.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 483 kč/m2
Žižkov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
V kapslovně, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 72 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-13.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 389 kč/m2
Vršovice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
72 m2
nezařízený
náměstí Svatopluka Čecha, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 72 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 73 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Letňany je 381 kč/m2. Tento byt má cenu 384 kč/m2
Letňany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
73 m2
nezařízený
Ostravská, Praha - Letňany
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 52 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 538 kč/m2
Holešovice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
nezařízený
Dělnická, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (12.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Veleslavín je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 571 kč/m2
Veleslavín
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
nezařízený
Adamova, Praha 6 - Veleslavín
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+1 54 m²
Nadprůměrná cena (2.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 507 kč/m2. Tento byt má cenu 519 kč/m2
Žižkov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
54 m2
Čajkovského, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 54 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 21:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-4.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 483 kč/m2
Modřany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
nezařízený
Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 70 m²
Podprůměrná cena (-20.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Libeň
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
70 m2
Světova, Praha 8 - Libeň
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti