Celkem v databázi: 5632
Celkem podle filtrů: 5632
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 63 m²
Podprůměrná cena (-5.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 444 kč/m2
Nusle
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
63 m2
Dolní, Praha 4 - Nusle
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 19:25, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 80 m²
Podprůměrná cena (-23.25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Stodůlky je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 350 kč/m2
Stodůlky
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
80 m2
Nušlova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 80 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 19. 03. 2026, 19:25, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Nadprůměrná cena (7.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hloubětín je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hloubětín
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Slévačská, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 1+kk 52 m² (Loft)
Nadprůměrná cena (7.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 538 kč/m2
Modřany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
52 m2
Kolmanova, Praha 4 - Modřany
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 1+kk 45 m²
Nadprůměrná cena (20.35%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 622 kč/m2
Hloubětín
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
45 m2
Poděbradská, Praha 9 - Hloubětín
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 02. 2026, 11:45, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 72 m²
Podprůměrná cena (-21.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 495 kč/m2. Tento byt má cenu 389 kč/m2
Vinohrady
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
72 m2
Slezská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+1 69 m²
Podprůměrná cena (-19.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Vinohrady
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
69 m2
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 04. 2026, 15:43, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 70 m²
Podprůměrná cena (-8.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hlubočepy je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Hlubočepy
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
70 m2
Lamačova, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 68 m²
Nadprůměrná cena (1.17%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Horní Měcholupy je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 412 kč/m2
Horní Měcholupy
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
68 m2
Milánská, Praha 10 - Horní Měcholupy
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-4.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 483 kč/m2
Modřany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti