Celkem v databázi: 5632
Celkem podle filtrů: 5632
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Nadprůměrná cena (14.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 475 kč/m2
Letňany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 2+kk 53 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (4.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 528 kč/m2
Vysočany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
53 m2
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 81 m²
Podprůměrná cena (-39.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 572 kč/m2. Tento byt má cenu 346 kč/m2
Smíchov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
81 m2
nezařízený
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 81 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 60 m² (Podkrovní)
Podprůměrná cena (-18.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Holešovice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
U Uranie, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 96 m²
Podprůměrná cena (-37.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 292 kč/m2
Žižkov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
96 m2
nezařízený
Viklefova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 96 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 03. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 66 m²
Podprůměrná cena (-2.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hlubočepy je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Hlubočepy
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
66 m2
Högerova, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 66 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 56 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (13.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Jinonice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Kohoutových, Praha 5 - Jinonice
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 02:00, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 65 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Břevnov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Břevnov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
65 m2
Mládeže, Praha 6 - Břevnov
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 11:50, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 62 m² (Loft)
Podprůměrná cena (-3.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 466 kč/m2. Tento byt má cenu 452 kč/m2
Holešovice
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
V závětří, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 21. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 62 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-10.57%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 452 kč/m2
Vinohrady
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
Korunní, Praha 10 - Vinohrady
Výměra | 62 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti