Celkem v databázi: 5632
Celkem podle filtrů: 5632
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 12. 03. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 47 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (29.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Podolí je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 596 kč/m2
Podolí
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
nezařízený
Sinkulova, Praha 4 - Podolí
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Podprůměrná cena (-7.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 506 kč/m2. Tento byt má cenu 467 kč/m2
Hlubočepy
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
nezařízený
náměstí Olgy Scheinpflugové, Praha 5 - Hlubočepy
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 76 m²
Podprůměrná cena (-17.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Chodov je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Chodov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
76 m2
nezařízený
Jažlovická, Praha 4 - Chodov
Výměra | 76 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 75 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
75 m2
Vysočanská, Praha
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 58 m² (Jednopodlažní)
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Kamýk je 482 kč/m2. Tento byt má cenu 483 kč/m2
Kamýk
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
Zimova, Praha 4 - Kamýk
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 57 m²
Podprůměrná cena (-14.72%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 491 kč/m2
Nové Město
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
Lípová, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 02. 2026, 02:00, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 65 m²
Podprůměrná cena (-4.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 453 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Letňany
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
65 m2
Pavla Beneše, Praha 9 - Letňany
Výměra | 65 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 90 m²
Podprůměrná cena (-34.64%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 311 kč/m2
Karlín
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
90 m2
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 90 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Nadprůměrná cena (23.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 517 kč/m2. Tento byt má cenu 636 kč/m2
Vinohrady
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
zařízený
Velehradská, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 47 m²
Nadprůměrná cena (13.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Josefov je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 596 kč/m2
Josefov
28000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
47 m2
Elišky Krásnohorské, Praha 1, Josefov
Výměra | 47 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 28000 + 0 Kč |
Podrobnosti