Celkem v databázi: 7049
Celkem podle filtrů: 7049
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Plynárny, Praha - Michle
Nadprůměrná cena (35.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Michle je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 556 kč/m2
Michle
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
zařízený
Praha - Michle
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Kovárně, Praha - Vršovice
Podprůměrná cena (-34.29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 281 kč/m2
Vršovice
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
80 m2
nezařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 80 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22500 + 2500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hodkovická, Praha - Kamýk
Nadprůměrná cena (11.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Kamýk je 477 kč/m2. Tento byt má cenu 532 kč/m2
Kamýk
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
47 m2
nezařízený
Praha - Kamýk
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Poděbradská, Praha - Hloubětín
Podprůměrná cena (-10.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hloubětín je 464 kč/m2. Tento byt má cenu 414 kč/m2
Hloubětín
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
52 m2
nezařízený
Praha - Hloubětín
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21503 + 3497 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 61 m²
Podprůměrná cena (-1.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hostivař je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 410 kč/m2
Hostivař
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
61 m2
zařízený
Vladycká, Praha 15, Hostivař
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 01. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 67 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Krč je 372 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Krč
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
67 m2
zařízený
Na strži, Praha 4, Krč
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Slavínského, Praha - Hlubočepy
Nadprůměrná cena (36.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Hlubočepy je 426 kč/m2. Tento byt má cenu 581 kč/m2
Hlubočepy
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
43 m2
částečně zařízený
Praha - Hlubočepy
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bajkonurská, Praha - Háje
Podprůměrná cena (-5.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Háje je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 413 kč/m2
Háje
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
46 m2
částečně zařízený
Praha - Háje
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 10. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19000 + 6000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Korunovační, Praha - Bubeneč
Nadprůměrná cena (36.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bubeneč je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 658 kč/m2
Bubeneč
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
38 m2
zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 58 m²
Podprůměrná cena (-10.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Jinonice je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 431 kč/m2
Jinonice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
58 m2
zařízený
Pod stolovou horou, Praha 5, Jinonice
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti