Celkem v databázi: 7049
Celkem podle filtrů: 7049
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 05. 2026, 19:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 3+1, 65 m²
Podprůměrná cena (-12.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Háje je 442 kč/m2. Tento byt má cenu 385 kč/m2
Háje
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
65 m2
zařízený
Rašova, Praha 11, Háje
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Českobrodská, Praha - Hostavice
Podprůměrná cena (-13.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hostavice je 472 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Hostavice
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
48 m2
zařízený
Praha - Hostavice
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19500 + 5500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Chabařovická, Praha - Kobylisy
Nadprůměrná cena (12.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 488 kč/m2
Kobylisy
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 11. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 51 m²
Nadprůměrná cena (11.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 490 kč/m2
Stodůlky
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
51 m2
Svitákova, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 51 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 20:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 4+1, 80 m²
Podprůměrná cena (-22.84%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Čakovice je 405 kč/m2. Tento byt má cenu 313 kč/m2
Čakovice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
80 m2
zařízený
Na Kačence, Praha-Čakovice, Miškovice
Výměra | 80 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jana Masaryka, Praha - Vinohrady
Nadprůměrná cena (102.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 1,000 kč/m2
Vinohrady
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
25 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 25 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Novovysočanská, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-26.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 389 kč/m2
Vysočany
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
54 m2
zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 1+kk, 35 m²
Nadprůměrná cena (50.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 714 kč/m2
Karlín
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
35 m2
Pobřežní, Praha 8, Karlín
Výměra | 35 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Miroslava Hajna, Praha - Letňany
Nadprůměrná cena (15.67%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 526 kč/m2
Letňany
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
38 m2
částečně zařízený
Praha - Letňany
Výměra | 38 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 20000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 2+1, 60 m²
Podprůměrná cena (-18.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Nové Město
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
60 m2
Na hrádku, Praha 2, Nové Město
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti