Celkem v databázi: 7048
Celkem podle filtrů: 7048
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Puškinovo náměstí, Praha - Bubeneč
Nadprůměrná cena (3.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bubeneč je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Bubeneč
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
40 m2
částečně zařízený
Praha - Bubeneč
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 00:38, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 2+1, 47 m²
Nadprůměrná cena (3.69%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 532 kč/m2
Nové Město
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
47 m2
zařízený
Gorazdova, Praha 2, Nové Město
Výměra | 47 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Františka Štěpánka, Praha - Hostivař
Nadprůměrná cena (2.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hostivař je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Hostivař
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
45 m2
částečně zařízený
Praha - Hostivař
Výměra | 45 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 1. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Mlýnského kanálu, Praha - Karlín
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Karlín je 597 kč/m2. Tento byt má cenu 600 kč/m2
Karlín
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
35 m2
zařízený
Praha - Karlín
Výměra | 35 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 01. 2026, 15:15, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 2+1, 59 m²
Podprůměrná cena (-5.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 448 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Vršovice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
59 m2
zařízený
Na Míčánkách, Praha 10, Vršovice
Výměra | 59 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Podprůměrná cena (-3.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 519 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Vinohrady
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
Rejskova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 3+1, 70 m²
Podprůměrná cena (-17.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hlubočepy je 433 kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Hlubočepy
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
70 m2
Lamačova, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:10, aktualizováno 15. 05. 2026, 00:20 Pronájem bytu , 2+kk, 68 m²
Podprůměrná cena (-28.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Košíře je 514 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Košíře
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
68 m2
Musílkova, Praha 5, Košíře
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Lesním divadlem, Praha - Braník
Podprůměrná cena (-23.44%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Braník je 422 kč/m2. Tento byt má cenu 323 kč/m2
Braník
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
3+kk
65 m2
částečně zařízený
Praha - Braník
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 10. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Za Vokovickou Vozovnou, Praha - Veleslavín
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Veleslavín je kč/m2. Tento byt má cenu 402 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Veleslavín
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
51 m2
částečně zařízený
Praha - Veleslavín
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20500 + 4500 Kč |
Podrobnosti