Celkem v databázi: 7038
Celkem podle filtrů: 7038
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+1, 68 m²
Podprůměrná cena (-21.61%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 469 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Smíchov
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
68 m2
náměstí 14. října, Praha 5, Smíchov
Výměra | 68 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+kk, 67 m²
Podprůměrná cena (-6.48%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Troja je 399 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Troja
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
67 m2
zařízený
Trojská, Praha 8, Troja
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 02. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Nadprůměrná cena (6.02%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Cholupice je 393 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Cholupice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Kestřanská, Praha 12, Cholupice
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 70 m²
Podprůměrná cena (-26.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 357 kč/m2
Libeň
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
70 m2
Zenklova, Praha 8, Libeň
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 3+kk, 67 m²
Podprůměrná cena (-15.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 373 kč/m2
Michle
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
67 m2
Bítovská, Praha 4, Michle
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 03. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+1, 56 m²
Nadprůměrná cena (4.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 446 kč/m2
Vršovice
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
56 m2
zařízený
Volyňská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kutnauerovo náměstí, Praha - Břevnov
Nadprůměrná cena (26.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Břevnov je 461 kč/m2. Tento byt má cenu 581 kč/m2
Břevnov
25000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
37 m2
nezařízený
Praha - Břevnov
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21500 + 3500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+1, 60 m²
Podprůměrná cena (-5.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hodkovičky je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 417 kč/m2
Hodkovičky
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
60 m2
Údolní, Praha 4, Hodkovičky
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 00:36, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+kk, 59 m²
Podprůměrná cena (-10.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 424 kč/m2
Stodůlky
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
59 m2
Harmonická, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:38 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 568 kč/m2
Nusle
25000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
zařízený
K sídlišti, Praha 4, Nusle
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25000 + 0 Kč |
Podrobnosti