Celkem v databázi: 7011
Celkem podle filtrů: 7011
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu - Seifertova, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-70.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 453 kč/m2. Tento byt má cenu 133 kč/m2
Žižkov
25100 Kč/měsíc
bezrealitky
4+kk
189 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 189 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ciolkovského, Praha - Ruzyně
Podprůměrná cena (-24.27%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Ruzyně je 605 kč/m2. Tento byt má cenu 458 kč/m2
Ruzyně
25105 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Ruzyně
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19700 + 5405 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Štítného, Praha - Žižkov
Podprůměrná cena (-18.56%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Žižkov
25120 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21990 + 3130 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Podprůměrná cena (-5.83%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 446 kč/m2. Tento byt má cenu 420 kč/m2
Vršovice
25200 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
Přípotoční, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 1+kk 37 m²
Nadprůměrná cena (27.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Bubeneč je 535 kč/m2. Tento byt má cenu 681 kč/m2
Bubeneč
25200 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
37 m2
nezařízený
Veletržní, Praha 7 - Bubeneč
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 22:01 Pronájem bytu 3+kk 62 m²
Podprůměrná cena (-2.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kamýk je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Kamýk
25200 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
62 m2
nezařízený
Papírníkova, Praha 4 - Kamýk
Výměra | 62 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nučická, Praha - Strašnice
Nadprůměrná cena (10.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Strašnice je 377 kč/m2. Tento byt má cenu 415 kč/m2
Strašnice
25200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
53 m2
částečně zařízený
Praha - Strašnice
Výměra | 53 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U plynárny, Praha - Michle
Podprůměrná cena (-7.96%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Michle je 459 kč/m2. Tento byt má cenu 422 kč/m2
Michle
25200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
49 m2
Praha - Michle
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20700 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Šutkou, Praha - Kobylisy
Podprůměrná cena (-12.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 378 kč/m2
Kobylisy
25200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
59 m2
nezařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22300 + 2900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:34, aktualizováno 14. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-5.83%)
Vršovice
25200 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
zařízený
Přípotoční, Praha 10, Vršovice
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 25200 + 0 Kč |
Podrobnosti