Celkem v databázi: 7011
Celkem podle filtrů: 7011
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeseniova, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (33.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 500 kč/m2. Tento byt má cenu 667 kč/m2
Žižkov
25250 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
33 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3250 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Lucemburská, Praha - Vinohrady
Nadprůměrná cena (6.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 524 kč/m2
Vinohrady
25276 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
částečně zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 3276 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 3+1 111 m²
Podprůměrná cena (-44.04%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 228 kč/m2
Staré Město
25279 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
111 m2
Dušní, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 111 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25279 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Boloňská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-23.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Horní Měcholupy je 403 kč/m2. Tento byt má cenu 307 kč/m2
Horní Měcholupy
25300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
60 m2
částečně zařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 18400 + 6900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Sokolovnou, Praha - Nusle
Podprůměrná cena (-25.45%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 336 kč/m2
Nusle
25300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
58 m2
částečně zařízený
Praha - Nusle
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 19500 + 5800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 4+1, 95 m²
Podprůměrná cena (-39.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Jinonice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 266 kč/m2
Jinonice
25312 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+1
95 m2
zařízený
K rovinám, Praha 5, Jinonice
Výměra | 95 m2 |
Dispozice | 4+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25312 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 3+1 117 m²
Podprůměrná cena (-46.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 407 kč/m2. Tento byt má cenu 217 kč/m2
Staré Město
25344 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
117 m2
Michalská, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 117 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25344 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nádražní, Praha - Smíchov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Smíchov je kč/m2. Tento byt má cenu 898 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Smíchov
25354 Kč/měsíc
bezrealitky
24 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 24 m2 |
Dispozice | |
Patro | 0. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21551 + 3803 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 2+kk 60 m²
Nadprůměrná cena (2.25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 414 kč/m2. Tento byt má cenu 423 kč/m2
Letňany
25400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
60 m2
Hlučkova, Praha 9 - Letňany
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 1+kk 30 m²
Nadprůměrná cena (45.98%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 580 kč/m2. Tento byt má cenu 847 kč/m2
Nusle
25400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
nezařízený
Na bitevní pláni, Praha 4 - Nusle
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25400 + 0 Kč |
Podrobnosti