Celkem v databázi: 7005
Celkem podle filtrů: 7005
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Průměrná cena
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:10, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:19 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Nadprůměrná cena (4.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Smíchov
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
Na Valentince, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:18 Pronájem bytu 3+kk 89 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Královice je 286 kč/m2. Tento byt má cenu 286 kč/m2
Královice
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
89 m2
Ke Tvrzi, Praha 10 - Královice
Výměra | 89 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 19:18 Pronájem bytu 2+kk 55 m²
Podprůměrná cena (-9.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 463 kč/m2
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
55 m2
Poděbradská, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 00:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Průměrná cena
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
Poděbradská, Praha 9, Vysočany
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 55 m²
Podprůměrná cena (-9.3%)
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
55 m2
Poděbradská, Praha 9, Vysočany
Výměra | 55 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Průměrná cena
Vysočany
25490 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
Poděbradská, Praha 9, Vysočany
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jablonecká, Praha - Střížkov
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Střížkov je 364 kč/m2. Tento byt má cenu 364 kč/m2
Střížkov
25490 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
70 m2
nezařízený
Praha - Střížkov
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 11. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Valentince, Praha - Smíchov
Nadprůměrná cena (4.9%)
Smíchov
25490 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
nezařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25490 + 0 Kč |
Podrobnosti