Celkem v databázi: 7002
Celkem podle filtrů: 7002
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 10. 04. 2026, 21:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 63 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-1.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Michle je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 405 kč/m2
Michle
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
63 m2
Kremnická, Praha 4 - Michle
Výměra | 63 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 62 m²
Podprůměrná cena (-26.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 563 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Smíchov
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
62 m2
nezařízený
Švédská, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 62 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 03. 2026, 11:45, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 68 m²
Podprůměrná cena (-1.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Braník je 380 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Braník
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
68 m2
nezařízený
Mezivrší, Praha 4 - Braník
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 1+1 40 m²
Nadprůměrná cena (9.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 638 kč/m2
Nové Město
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
40 m2
Lublaňská, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 79 m²
Podprůměrná cena (-15.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Hodkovičky je 384 kč/m2. Tento byt má cenu 323 kč/m2
Hodkovičky
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
79 m2
Na Lysinách, Praha - Hodkovičky
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 19:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu atypické 85 m² (Loft)
Podprůměrná cena (-36.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nusle je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 300 kč/m2
Nusle
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
85 m2
Sinkulova, Praha 4 - Nusle
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 70 m²
Podprůměrná cena (-15.87%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 433 kč/m2. Tento byt má cenu 364 kč/m2
Smíchov
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
70 m2
Na Neklance, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 03. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (1.05%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 515 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Vinohrady
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
Šrobárova, Praha 10 - Vinohrady
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 45 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (16.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 567 kč/m2
Smíchov
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
Grafická, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-24.2%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 580 kč/m2. Tento byt má cenu 440 kč/m2
Nusle
25500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
58 m2
Jaromírova, Praha 2 - Nusle
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25500 + 0 Kč |
Podrobnosti