Celkem v databázi: 6972
Celkem podle filtrů: 6972
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Geologická, Praha - Hlubočepy
Podprůměrná cena (-29.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Hlubočepy je 431 kč/m2. Tento byt má cenu 304 kč/m2
Hlubočepy
25594 Kč/měsíc
bezrealitky
3+1
69 m2
Praha - Hlubočepy
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | Neuvedeno. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 4594 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 19:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 79 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-37.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vinohrady je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 325 kč/m2
Vinohrady
25645 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
79 m2
Perucká, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25645 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+kk, 79 m²
Podprůměrná cena (-37.33%)
Vinohrady
25645 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
79 m2
zařízený
Perucká, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 79 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25645 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 1+kk 37 m²
Nadprůměrná cena (41.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 490 kč/m2. Tento byt má cenu 695 kč/m2
Holešovice
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
37 m2
Vrbenského, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 73 m²
Podprůměrná cena (-16.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Záběhlice je 420 kč/m2. Tento byt má cenu 352 kč/m2
Záběhlice
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
73 m2
nezařízený
Hlavní, Praha 4 - Záběhlice
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Podprůměrná cena (-3.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 494 kč/m2
Vysočany
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Gerstelova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:20 Pronájem bytu 1+kk 37 m²
Nadprůměrná cena (41.75%)
Holešovice
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
37 m2
Vrbenského, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 1+kk 37 m²
Nadprůměrná cena (41.75%)
Holešovice
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
37 m2
Vrbenského, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 37 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Podprůměrná cena (-3.28%)
Vysočany
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
Gerstelova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Zátiší, Praha - Hodkovičky
Podprůměrná cena (-1.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hodkovičky je 441 kč/m2. Tento byt má cenu 435 kč/m2
Hodkovičky
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
49 m2
částečně zařízený
Praha - Hodkovičky
Výměra | 49 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21300 + 4400 Kč |
Podrobnosti