Celkem v databázi: 6972
Celkem podle filtrů: 6972
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ohnivcova, Praha - Braník
Nadprůměrná cena (15.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Braník je 422 kč/m2. Tento byt má cenu 488 kč/m2
Braník
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
41 m2
zařízený
Praha - Braník
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 5700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Seifertova, Praha - Žižkov
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "Neuvedeno" v částí Žižkov je kč/m2. Tento byt má cenu 404 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
Žižkov
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
52 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 52 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 3. |
Výtah | Ano |
Stav | Neuvedeno |
Domácí zvířata | Neuvedeno |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 21000 + 4700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Nad Šutkou, Praha - Kobylisy
Podprůměrná cena (-23.23%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 432 kč/m2. Tento byt má cenu 332 kč/m2
Kobylisy
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
60 m2
částečně zařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19900 + 5800 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Strojnická, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-31.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 339 kč/m2
Holešovice
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
56 m2
částečně zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19000 + 6700 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Vrbenského, Praha - Holešovice
Nadprůměrná cena (44.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 714 kč/m2
Holešovice
25700 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
Praha - Holešovice
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+kk, 77 m²
Podprůměrná cena (-20.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Záběhlice je 420 kč/m2. Tento byt má cenu 334 kč/m2
Záběhlice
25700 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
77 m2
zařízený
Hlavní, Praha 4, Záběhlice
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25700 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Zákostelní, Praha - Vysočany
Podprůměrná cena (-28.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vysočany je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 368 kč/m2
Vysočany
25730 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
57 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | dobrý |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 4730 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Zvoničce, Praha - Podolí
Nadprůměrná cena (20.25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Podolí je 495 kč/m2. Tento byt má cenu 595 kč/m2
Podolí
25770 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
nezařízený
Praha - Podolí
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 770 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mečíková, Praha - Záběhlice
Nadprůměrná cena (29.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Záběhlice je 433 kč/m2. Tento byt má cenu 563 kč/m2
Záběhlice
25800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
40 m2
zařízený
Praha - Záběhlice
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22500 + 3300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Stroupežnického, Praha - Smíchov
Podprůměrná cena (-9.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 391 kč/m2
Smíchov
25800 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
64 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 64 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 25000 + 800 Kč |
Podrobnosti