Celkem v databázi: 6949
Celkem podle filtrů: 6949
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 27. 04. 2026, 19:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 3+1 65 m²
Podprůměrná cena (-6.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 398 kč/m2
Kobylisy
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
65 m2
nezařízený
Kaňkovského, Praha 8 - Kobylisy
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 8. |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Nadprůměrná cena (14.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 498 kč/m2
Smíchov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
nezařízený
Albrightové, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+1 76 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-29.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 341 kč/m2
Smíchov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
76 m2
Ke Koulce, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 76 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+kk 52 m²
Nadprůměrná cena (7.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 465 kč/m2. Tento byt má cenu 498 kč/m2
Dejvice
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
52 m2
Heinemannova, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 3+1 79 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-30.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 469 kč/m2. Tento byt má cenu 328 kč/m2
Smíchov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
79 m2
Na Neklance, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:21 Pronájem bytu 2+kk 47 m²
Nadprůměrná cena (15.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 476 kč/m2. Tento byt má cenu 551 kč/m2
Stodůlky
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
47 m2
Hábova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 47 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+1 40 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (48.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Malešice je 436 kč/m2. Tento byt má cenu 648 kč/m2
Malešice
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
40 m2
nezařízený
Bakalářská, Praha 10 - Malešice
Výměra | 40 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 17:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+kk 54 m²
Podprůměrná cena (-5.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Chodov je 509 kč/m2. Tento byt má cenu 480 kč/m2
Chodov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
54 m2
nezařízený
Nebřenická, Praha 4 - Chodov
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 25. 03. 2026, 05:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:21 Pronájem bytu 2+kk 51 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (15.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 508 kč/m2
Stodůlky
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
Mukařovského, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 15:22 Pronájem bytu 2+kk 57 m²
Nadprůměrná cena (4.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 454 kč/m2
Smíchov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
57 m2
nezařízený
Grafická, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti