Celkem v databázi: 6947
Celkem podle filtrů: 6947
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:53 Pronájem bytu 2+kk 23 m²
Nadprůměrná cena (92.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 584 kč/m2. Tento byt má cenu 1,126 kč/m2
Nové Město
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
23 m2
Sokolská, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 23 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:53 Pronájem bytu 2+kk 63 m²
Podprůměrná cena (-14.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Jinonice je 481 kč/m2. Tento byt má cenu 411 kč/m2
Jinonice
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
63 m2
Na vysoké I, Praha 5 - Jinonice
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 15:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+1, 76 m²
Podprůměrná cena (-29.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 341 kč/m2
Smíchov
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
76 m2
Ke Koulce, Praha 5, Smíchov
Výměra | 76 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:34, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Nadprůměrná cena (7.11%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Dejvice je 465 kč/m2. Tento byt má cenu 498 kč/m2
Dejvice
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
zařízený
Heinemannova, Praha 6, Dejvice
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 03. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 3+kk, 78 m²
Podprůměrná cena (-12.62%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Braník je 380 kč/m2. Tento byt má cenu 332 kč/m2
Braník
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
78 m2
zařízený
Ke Krči, Praha 4, Braník
Výměra | 78 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:48 Pronájem bytu , 2+kk, 46 m²
Nadprůměrná cena (7.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Malá Strana je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 563 kč/m2
Malá Strana
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
46 m2
Nosticova, Praha 1, Malá Strana
Výměra | 46 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 00:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:48 Pronájem bytu , 2+kk, 23 m²
Nadprůměrná cena (92.82%)
Nové Město
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
23 m2
Sokolská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 23 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:48 Pronájem bytu , 2+kk, 69 m²
Podprůměrná cena (-14.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Modřany je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Modřany
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
69 m2
Vorařská, Praha 12, Modřany
Výměra | 69 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kališnická, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (63.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 498 kč/m2. Tento byt má cenu 813 kč/m2
Žižkov
25900 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
30 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 24400 + 1500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 13:49 Pronájem bytu , 2+kk, 57 m²
Nadprůměrná cena (3.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Stodůlky je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 454 kč/m2
Stodůlky
25900 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
57 m2
zařízený
Svitákova, Praha 13, Stodůlky
Výměra | 57 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 0 Kč |
Podrobnosti