Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Výtoni, Praha - Nové Město
Podprůměrná cena (-31.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 552 kč/m2. Tento byt má cenu 380 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu K Netlukám, Praha - Uhříněves
Podprůměrná cena (-23.63%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Uhříněves je 491 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Uhříněves
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
56 m2
částečně zařízený
Praha - Uhříněves
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu V Třešňovce, Praha - Hrdlořezy
Nadprůměrná cena (13.9%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hrdlořezy je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hrdlořezy
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
40 m2
zařízený
Praha - Hrdlořezy
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 20000 + 6000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Poděbradská, Praha - Hloubětín
Podprůměrná cena (-4.4%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 523 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hloubětín
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
46 m2
částečně zařízený
Praha - Hloubětín
Výměra | 46 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeremenkova, Praha - Podolí
Podprůměrná cena (-2.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Podolí je 415 kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Podolí
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
60 m2
částečně zařízený
Praha - Podolí
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 24400 + 1600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mnichovická, Praha - Háje
Nadprůměrná cena (11.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Háje je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 488 kč/m2
Háje
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Háje
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Marty Krásové, Praha - Čakovice
Podprůměrná cena (-5.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Čakovice je 382 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Čakovice
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
61 m2
zařízený
Praha - Čakovice
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 58 m²
Podprůměrná cena (-9.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
58 m2
U průhonu, Praha 7, Holešovice
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 28 m²
Nadprůměrná cena (68.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 552 kč/m2. Tento byt má cenu 929 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
28 m2
zařízený
Sokolská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 28 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Kotlaskou, Praha - Libeň
Podprůměrná cena (-16.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 443 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Libeň
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 6000 Kč |
Podrobnosti