Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 05. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Nadprůměrná cena (18.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 591 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
zařízený
Hartigova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-30.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Vinohrady
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
75 m2
zařízený
Mánesova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 79 m²
Podprůměrná cena (-26.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 329 kč/m2
Vršovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
79 m2
zařízený
Vladivostocká, Praha 10, Vršovice
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hornoměcholupská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-7.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Měcholupy je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 378 kč/m2
Horní Měcholupy
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
58 m2
částečně zařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21900 + 4100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 22. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 75 m²
Nadprůměrná cena (2.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libuš je 339 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Libuš
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
75 m2
zařízený
Smotlachova, Praha-Libuš, Libuš
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 02:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 87 m²
Podprůměrná cena (-42.75%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
87 m2
zařízený
Kolbenova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-17.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kamýk je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Kamýk
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
75 m2
zařízený
Pšenčíkova, Praha 12, Kamýk
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 82 m²
Podprůměrná cena (-37.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 511 kč/m2. Tento byt má cenu 317 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
82 m2
Na Harfě, Praha 9, Vysočany
Výměra | 82 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 78 m²
Podprůměrná cena (-26.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Nusle
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
78 m2
Lumírova, Praha 2, Nusle
Výměra | 78 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 40 m²
Nadprůměrná cena (24.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Košíře je 521 kč/m2. Tento byt má cenu 650 kč/m2
Košíře
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
40 m2
Musílkova, Praha 5, Košíře
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti