Celkem v databázi: 6785
Celkem podle filtrů: 6785
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 29. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 40 m²
Nadprůměrná cena (24.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Košíře je 521 kč/m2. Tento byt má cenu 650 kč/m2
Košíře
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
40 m2
Musílkova, Praha 5, Košíře
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 85 m²
Podprůměrná cena (-33.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 306 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
85 m2
Baranova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 78 m²
Podprůměrná cena (-14.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Černý Most je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Černý Most
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
78 m2
Doležalova, Praha 14, Černý Most
Výměra | 78 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 10. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 58 m²
Podprůměrná cena (-1.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
58 m2
Husitská, Praha 3, Žižkov
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 64 m²
Podprůměrná cena (-17.6%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
64 m2
Tovární, Praha 7, Holešovice
Výměra | 64 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 68 m²
Podprůměrná cena (-4.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kobylisy je 400 kč/m2. Tento byt má cenu 382 kč/m2
Kobylisy
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
68 m2
zařízený
Třeboradická, Praha 8, Kobylisy
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 01. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 50 m²
Podprůměrná cena (-7.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Staré Město je 564 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Staré Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
50 m2
zařízený
U milosrdných, Praha 1, Staré Město
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 65 m²
Podprůměrná cena (-18.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 493 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
65 m2
Poupětova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 51 m²
Podprůměrná cena (-13.45%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 589 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
51 m2
zařízený
Sanderova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 73 m²
Podprůměrná cena (-14.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 417 kč/m2. Tento byt má cenu 356 kč/m2
Letňany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
73 m2
zařízený
Miroslava Hajna, Praha 18, Letňany
Výměra | 73 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti