Celkem v databázi: 6778
Celkem podle filtrů: 6778
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pekařova, Praha - Bohnice
Nadprůměrná cena (35.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bohnice je 404 kč/m2. Tento byt má cenu 548 kč/m2
Bohnice
26095 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
Praha - Bohnice
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | Neuvedeno. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3095 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:21 Pronájem bytu 1+1 31 m²
Nadprůměrná cena (45.66%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 578 kč/m2. Tento byt má cenu 842 kč/m2
Nusle
26100 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
31 m2
nezařízený
Na bitevní pláni, Praha 4 - Nusle
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Cikorce, Praha - Modřany
Nadprůměrná cena (26.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 387 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Modřany
26100 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
46 m2
částečně zařízený
Praha - Modřany
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22500 + 3600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bukačova, Praha - Vysočany
Nadprůměrná cena (19.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 611 kč/m2
Vysočany
26123 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 4123 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Padovská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-25.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Měcholupy je 410 kč/m2. Tento byt má cenu 306 kč/m2
Horní Měcholupy
26166 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
72 m2
nezařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4166 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Santošky, Praha - Smíchov
Nadprůměrná cena (25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 543 kč/m2
Smíchov
26200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
40 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21700 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Argentinská, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-11.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 589 kč/m2. Tento byt má cenu 524 kč/m2
Holešovice
26200 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
42 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kodaňská, Praha - Vršovice
Podprůměrná cena (-23.37%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vršovice je 522 kč/m2. Tento byt má cenu 400 kč/m2
Vršovice
26210 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
65 m2
nezařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26000 + 210 Kč |
Podrobnosti
Podprůměrná cena (-23.37%)
Vršovice
26210 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
65 m2
nezařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 26000 + 210 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 14. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kurta Konráda, Praha - Libeň
Nadprůměrná cena (32.96%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 490 kč/m2. Tento byt má cenu 652 kč/m2
Libeň
26225 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
33 m2
částečně zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 4. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Ano |
Cena | 21500 + 4725 Kč |
Podrobnosti