Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 27. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 71 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Staré Město je 406 kč/m2. Tento byt má cenu 408 kč/m2
Staré Město
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
71 m2
Týnská ulička, Praha 1, Staré Město
Výměra | 71 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 75 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 387 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
75 m2
zařízený
Úvoz, Praha 1
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 77 m²
Podprůměrná cena (-17.77%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 458 kč/m2. Tento byt má cenu 377 kč/m2
Žižkov
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
77 m2
Kubelíkova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 23. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 68 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 426 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
68 m2
Rumunská, Praha 2
Výměra | 68 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 00:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 4+kk, 84 m²
Podprůměrná cena (-16.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Chodov je 415 kč/m2. Tento byt má cenu 345 kč/m2
Chodov
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
4+kk
84 m2
Vejvanovského, Praha 11, Chodov
Výměra | 84 m2 |
Dispozice | 4+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 60 m²
Podprůměrná cena (-3.72%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 483 kč/m2
Vinohrady
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
60 m2
U Kanálky, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 60 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+1, 74 m²
Podprůměrná cena (-21.46%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Libeň je 499 kč/m2. Tento byt má cenu 392 kč/m2
Libeň
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
74 m2
zařízený
Zenklova, Praha 8, Libeň
Výměra | 74 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 63 m²
Nadprůměrná cena (4.86%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 460 kč/m2
Michle
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
63 m2
zařízený
Trnavská, Praha 4, Michle
Výměra | 63 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 17. 12. 2025, 19:50, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 52 m²
Podprůměrná cena (-1.29%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 565 kč/m2. Tento byt má cenu 558 kč/m2
Nusle
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
52 m2
zařízený
Mužíkova, Praha 4, Nusle
Výměra | 52 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 04. 2026, 00:38, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 56 m²
Nadprůměrná cena (2.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 505 kč/m2. Tento byt má cenu 518 kč/m2
Modřany
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
56 m2
zařízený
Kolmanova, Praha 12, Modřany
Výměra | 56 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti