Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 03. 2026, 15:37, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 39 m²
Nadprůměrná cena (37.45%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vršovice je 541 kč/m2. Tento byt má cenu 744 kč/m2
Vršovice
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
39 m2
zařízený
Krymská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 39 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+1, 77 m²
Podprůměrná cena (-12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Záběhlice je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 377 kč/m2
Záběhlice
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
77 m2
Jahodová, Praha 10, Záběhlice
Výměra | 77 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 9. |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 1+kk, 36 m²
Nadprůměrná cena (24.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Bubeneč je 649 kč/m2. Tento byt má cenu 806 kč/m2
Bubeneč
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
36 m2
Vítězné náměstí, Praha 6, Bubeneč
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 18. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 46 m²
Nadprůměrná cena (33.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Holešovice je 471 kč/m2. Tento byt má cenu 630 kč/m2
Holešovice
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
46 m2
Šimáčkova, Praha 7, Holešovice
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 02. 04. 2026, 19:50, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 69 m²
Podprůměrná cena (-16.28%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 420 kč/m2
Hlubočepy
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
69 m2
zařízený
Fabiánové, Praha 5, Hlubočepy
Výměra | 69 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 3+kk, 90 m²
Podprůměrná cena (-43.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 322 kč/m2
Nové Město
29000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
90 m2
Trojická, Praha 2, Nové Město
Výměra | 90 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 12. 2025, 14:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 49 m²
Nadprůměrná cena (13.55%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Vršovice je 523 kč/m2. Tento byt má cenu 594 kč/m2
Vršovice
29100 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
49 m2
nezařízený
Rostovská, Praha 10 - Vršovice
Výměra | 49 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 03. 2026, 15:43, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 69 m²
Podprůměrná cena (-16.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 422 kč/m2
Vysočany
29100 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
69 m2
Pod Krocínkou, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 69 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 11:45, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 38 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Nusle je 565 kč/m2. Tento byt má cenu 768 kč/m2
Nusle
29200 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
38 m2
Na Pankráci, Praha - Nusle
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29200 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 11:45, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 70 m²
Podprůměrná cena (-10.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 466 kč/m2. Tento byt má cenu 419 kč/m2
Holešovice
29300 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
70 m2
Ortenovo náměstí, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29300 + 0 Kč |
Podrobnosti