Celkem v databázi: 5619
Celkem podle filtrů: 5619
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 02. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 71 m²
Podprůměrná cena (-28.52%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nové Město je 579 kč/m2. Tento byt má cenu 414 kč/m2
Nové Město
29385 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
71 m2
Štěpánská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29385 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 02. 2026, 02:20, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 71 m²
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 414 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
29385 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
71 m2
Štěpánská, Praha 1
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29385 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 14. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 71 m²
Podprůměrná cena (-21.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 414 kč/m2
Nové Město
29385 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
71 m2
Štěpánská, Praha 1, Nové Město
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29385 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 04. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 2+kk 71 m²
Podprůměrná cena (-21.31%)
Nové Město
29386 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
71 m2
Štěpánská, Praha 1 - Nové Město
Výměra | 71 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29386 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 01. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 77 m²
Podprůměrná cena (-14.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 449 kč/m2. Tento byt má cenu 383 kč/m2
Stodůlky
29490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
77 m2
Hábova, Praha 5 - Stodůlky
Výměra | 77 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 29490 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 02. 2026, 21:22, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 1+kk 61 m²
Podprůměrná cena (-1.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Žižkov je 492 kč/m2. Tento byt má cenu 484 kč/m2
Žižkov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
61 m2
nezařízený
Pod Vítkovem, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:18, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 1+kk 42 m²
Nadprůměrná cena (19.25%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Karlín je 589 kč/m2. Tento byt má cenu 702 kč/m2
Karlín
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
42 m2
Sovova, Praha 8 - Karlín
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 19:30, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+kk 90 m²
Podprůměrná cena (-42.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 328 kč/m2
Smíchov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
90 m2
Na Císařce, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 90 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 16. 04. 2026, 15:25, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 1+kk 43 m²
Nadprůměrná cena (20.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Smíchov je 570 kč/m2. Tento byt má cenu 686 kč/m2
Smíchov
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
43 m2
nezařízený
U Lihovaru, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 05. 2026, 11:45, aktualizováno 14. 05. 2026, 03:26 Pronájem bytu 3+1 87 m²
Podprůměrná cena (-29.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 478 kč/m2. Tento byt má cenu 339 kč/m2
Karlín
29500 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
87 m2
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 87 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 29500 + 0 Kč |
Podrobnosti