Celkem v databázi: 7034
Celkem podle filtrů: 7034
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 04. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 76 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-31.99%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 342 kč/m2
Vinohrady
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
76 m2
Korunní, Praha 10 - Vinohrady
Výměra | 76 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 01:55, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 87 m²
Podprůměrná cena (-42.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
87 m2
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Podprůměrná cena (-4.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
Jateční, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+1 72 m²
Podprůměrná cena (-6.93%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Černý Most je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Černý Most
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
72 m2
Doležalova, Praha 9 - Černý Most
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+1 50 m²
Nadprůměrná cena (18.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Krč
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
50 m2
nezařízený
Herálecká I, Praha 4 - Krč
Výměra | 50 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 03. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+kk 75 m²
Podprůměrná cena (-40.33%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 581 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Nusle
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
75 m2
Pujmanové, Praha 4 - Nusle
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 51 m²
Podprůměrná cena (-13.15%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 587 kč/m2. Tento byt má cenu 510 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
51 m2
nezařízený
Sanderova, Praha 7 - Holešovice
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 36 m²
Nadprůměrná cena (45.32%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bubeneč je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 722 kč/m2
Bubeneč
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
36 m2
Korunovační, Praha 7 - Bubeneč
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+kk 58 m²
Podprůměrná cena (-8.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 491 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
58 m2
Biskupcova, Praha - Žižkov
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 03. 03. 2026, 19:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 56 m²
Podprůměrná cena (-15.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Třebonice je 551 kč/m2. Tento byt má cenu 464 kč/m2
Třebonice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
56 m2
nezařízený
K metru, Praha 5 - Třebonice
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti