Celkem v databázi: 7025
Celkem podle filtrů: 7025
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 08. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+1 63 m² (Jednopodlažní)
Neznámá cena
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí je kč/m2. Tento byt má cenu 413 kč/m2
Pro analýzu ceny musí být vyplněna část i stav.
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
63 m2
Jagellonská, Praha
Výměra | 63 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 19:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 46 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (16.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bubeneč je 487 kč/m2. Tento byt má cenu 565 kč/m2
Bubeneč
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
46 m2
Jilemnického, Praha 6 - Bubeneč
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+kk 72 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-3.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 375 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Bohnice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
72 m2
Hlivická, Praha 8 - Bohnice
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 04. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+kk 64 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-10.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Chodov je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Chodov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
64 m2
Jeřábkova, Praha 4 - Chodov
Výměra | 64 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+1 78 m²
Podprůměrná cena (-26.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Nusle
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
78 m2
Lumírova, Praha 2 - Nusle
Výměra | 78 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 21:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 03:22 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Podprůměrná cena (-4.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 441 kč/m2
Smíchov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
nezařízený
Jindřicha Plachty, Praha 5 - Smíchov
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:18, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 3+kk 74 m²
Podprůměrná cena (-6.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Bohnice je 375 kč/m2. Tento byt má cenu 351 kč/m2
Bohnice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
74 m2
nezařízený
Dolákova, Praha 8 - Bohnice
Výměra | 74 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 53 m²
Podprůměrná cena (-2.47%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 503 kč/m2. Tento byt má cenu 491 kč/m2
Vinohrady
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
53 m2
nezařízený
Moravská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 53 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 21:17, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+kk 59 m²
Nadprůměrná cena (1.31%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Michle je 435 kč/m2. Tento byt má cenu 441 kč/m2
Michle
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
59 m2
Hodonínská, Praha 4 - Michle
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 23:57 Pronájem bytu 2+1 85 m² (Mezonet)
Podprůměrná cena (-33.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 457 kč/m2. Tento byt má cenu 306 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
85 m2
nezařízený
Baranova, Praha 3 - Žižkov
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti