Celkem v databázi: 7022
Celkem podle filtrů: 7022
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 04. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+kk 44 m²
Nadprůměrná cena (38.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 591 kč/m2
Kobylisy
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
44 m2
nezařízený
Frýdlantská, Praha 8 - Kobylisy
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 05. 2026, 19:25, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+kk 75 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-32.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
75 m2
Kateřinská, Praha 2 - Nové Město
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 3+kk 67 m²
Podprůměrná cena (-5.12%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Horní Měcholupy je 409 kč/m2. Tento byt má cenu 388 kč/m2
Horní Měcholupy
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
67 m2
Janovská, Praha 10 - Horní Měcholupy
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 04. 2026, 15:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 3+1 82 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-33.81%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Karlín je 479 kč/m2. Tento byt má cenu 317 kč/m2
Karlín
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
82 m2
Sokolovská, Praha 8 - Karlín
Výměra | 82 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 26. 01. 2026, 15:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+kk 50 m²
Podprůměrná cena (-7.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Staré Město je 564 kč/m2. Tento byt má cenu 520 kč/m2
Staré Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
50 m2
U milosrdných, Praha 1 - Staré Město
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 21:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+kk 61 m²
Podprůměrná cena (-2.91%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Dejvice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 426 kč/m2
Dejvice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
61 m2
nezařízený
Na rozdílu, Praha 6 - Dejvice
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 15. 01. 2026, 17:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+kk 55 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-7.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 481 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
54 m2
nezařízený
Pod Harfou, Praha - Vysočany
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 3+kk 67 m²
Podprůměrná cena (-5.12%)
Horní Měcholupy
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+kk
67 m2
nezařízený
Janovská, Praha 10 - Horní Měcholupy
Výměra | 67 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 05. 2026, 17:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 2+1 70 m²
Podprůměrná cena (-28.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Košíře je 518 kč/m2. Tento byt má cenu 371 kč/m2
Košíře
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+1
70 m2
Musílkova, Praha 5 - Košíře
Výměra | 70 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 31. 03. 2026, 00:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 22:02 Pronájem bytu 1+kk 30 m² (Jednopodlažní)
Nadprůměrná cena (33.95%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vinohrady je 647 kč/m2. Tento byt má cenu 867 kč/m2
Vinohrady
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+kk
30 m2
nezařízený
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Výměra | 30 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti