Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Výtoni, Praha - Nové Město
Podprůměrná cena (-34.03%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 380 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
50 m2
zařízený
Praha - Nové Město
Výměra | 50 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 19000 + 7000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Moravanská, Praha - Vinoř
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vinoř je 383 kč/m2. Tento byt má cenu 383 kč/m2
Vinoř
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
60 m2
částečně zařízený
Praha - Vinoř
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 2. |
Výtah | Neuvedeno |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-32.42%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Nové Město je 513 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
75 m2
zařízený
Kateřinská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Žerotínova, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (8.56%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 490 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
48 m2
částečně zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 48 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 23500 + 2500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu K Netlukám, Praha - Uhříněves
Podprůměrná cena (-13.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Uhříněves je 434 kč/m2. Tento byt má cenu 375 kč/m2
Uhříněves
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
56 m2
částečně zařízený
Praha - Uhříněves
Výměra | 56 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu V Třešňovce, Praha - Hrdlořezy
Nadprůměrná cena (10.62%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hrdlořezy je 452 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hrdlořezy
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
40 m2
zařízený
Praha - Hrdlořezy
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 20000 + 6000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Poděbradská, Praha - Hloubětín
Podprůměrná cena (-4.94%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hloubětín je 526 kč/m2. Tento byt má cenu 500 kč/m2
Hloubětín
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
46 m2
částečně zařízený
Praha - Hloubětín
Výměra | 46 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Jeremenkova, Praha - Podolí
Podprůměrná cena (-2.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Podolí je 416 kč/m2. Tento byt má cenu 407 kč/m2
Podolí
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
60 m2
částečně zařízený
Praha - Podolí
Výměra | 60 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 24400 + 1600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mnichovická, Praha - Háje
Nadprůměrná cena (11.5%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Háje je 438 kč/m2. Tento byt má cenu 488 kč/m2
Háje
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
43 m2
částečně zařízený
Praha - Háje
Výměra | 43 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 7. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 5000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 14. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 13:35 Pronájem bytu , 3+1, 84 m²
Podprůměrná cena (-35.78%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Smíchov je 482 kč/m2. Tento byt má cenu 310 kč/m2
Smíchov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
84 m2
zařízený
Holečkova, Praha 5, Smíchov
Výměra | 84 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti