Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Marty Krásové, Praha - Čakovice
Podprůměrná cena (-5.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Čakovice je 382 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Čakovice
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
61 m2
zařízený
Praha - Čakovice
Výměra | 61 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+1, 58 m²
Podprůměrná cena (-9.8%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Holešovice je 497 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Holešovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
58 m2
U průhonu, Praha 7, Holešovice
Výměra | 58 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 08. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 28 m²
Nadprůměrná cena (61.21%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nové Město je 576 kč/m2. Tento byt má cenu 929 kč/m2
Nové Město
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
28 m2
zařízený
Sokolská, Praha 2, Nové Město
Výměra | 28 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Kotlaskou, Praha - Libeň
Podprůměrná cena (-17.7%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libeň je 450 kč/m2. Tento byt má cenu 370 kč/m2
Libeň
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
zařízený
Praha - Libeň
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 20000 + 6000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 05. 03. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 44 m²
Nadprůměrná cena (20.1%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Žižkov je 492 kč/m2. Tento byt má cenu 591 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
44 m2
zařízený
Hartigova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 44 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-31.22%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Vinohrady
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
75 m2
zařízený
Mánesova, Praha 2, Vinohrady
Výměra | 75 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 11. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 3+1, 79 m²
Podprůměrná cena (-27.51%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 329 kč/m2
Vršovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
79 m2
zařízený
Vladivostocká, Praha 10, Vršovice
Výměra | 79 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Kubánské náměstí, Praha - Vršovice
Podprůměrná cena (-17.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vršovice je 439 kč/m2. Tento byt má cenu 361 kč/m2
Vršovice
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
61 m2
částečně zařízený
Praha - Vršovice
Výměra | 61 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 4000 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Hornoměcholupská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-9.88%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Měcholupy je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 378 kč/m2
Horní Měcholupy
26000 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
58 m2
částečně zařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21900 + 4100 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 20:40, aktualizováno 12. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 58 m²
Podprůměrná cena (-1.26%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vršovice je 454 kč/m2. Tento byt má cenu 448 kč/m2
Vršovice
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
58 m2
zařízený
Kodaňská, Praha 10, Vršovice
Výměra | 58 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti