Celkem v databázi: 6995
Celkem podle filtrů: 6995
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 22. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 3+kk, 75 m²
Nadprůměrná cena (6.01%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Libuš je 327 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Libuš
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
75 m2
zařízený
Smotlachova, Praha-Libuš, Libuš
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 09. 02. 2026, 02:20, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 87 m²
Podprůměrná cena (-42.53%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vysočany je 520 kč/m2. Tento byt má cenu 299 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
87 m2
zařízený
Kolbenova, Praha 9, Vysočany
Výměra | 87 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 01. 04. 2026, 19:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 3+kk, 75 m²
Podprůměrná cena (-16.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Kamýk je 413 kč/m2. Tento byt má cenu 347 kč/m2
Kamýk
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+kk
75 m2
zařízený
Pšenčíkova, Praha 12, Kamýk
Výměra | 75 m2 |
Dispozice | 3+kk |
Patro | 12. |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 20. 03. 2026, 19:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 02:28 Pronájem bytu , 2+kk, 59 m²
Podprůměrná cena (-4.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Smíchov je 463 kč/m2. Tento byt má cenu 441 kč/m2
Smíchov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
59 m2
zařízený
Jindřicha Plachty, Praha 5, Smíchov
Výměra | 59 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 30. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 82 m²
Podprůměrná cena (-38.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 317 kč/m2
Vysočany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
82 m2
Na Harfě, Praha 9, Vysočany
Výměra | 82 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 3+1, 78 m²
Podprůměrná cena (-26.74%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Nusle je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Nusle
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
78 m2
Lumírova, Praha 2, Nusle
Výměra | 78 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 28. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 40 m²
Nadprůměrná cena (24.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Košíře je 521 kč/m2. Tento byt má cenu 650 kč/m2
Košíře
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
40 m2
Musílkova, Praha 5, Košíře
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 40 m²
Nadprůměrná cena (24.76%)
Košíře
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
40 m2
Musílkova, Praha 5, Košíře
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 12. 05. 2026, 00:38, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+1, 85 m²
Podprůměrná cena (-32.92%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Žižkov je 456 kč/m2. Tento byt má cenu 306 kč/m2
Žižkov
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+1
85 m2
Baranova, Praha 3, Žižkov
Výměra | 85 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Patro | 7. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 27. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 3+1, 78 m²
Podprůměrná cena (-14.09%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Černý Most je 388 kč/m2. Tento byt má cenu 333 kč/m2
Černý Most
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
3+1
78 m2
Doležalova, Praha 14, Černý Most
Výměra | 78 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti