Celkem v databázi: 6977
Celkem podle filtrů: 6977
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 29. 04. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 18:40 Pronájem bytu , 2+kk, 88 m²
Podprůměrná cena (-40.19%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Modřany je 494 kč/m2. Tento byt má cenu 295 kč/m2
Modřany
26000 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
2+kk
88 m2
zařízený
Vorařská, Praha 12, Modřany
Výměra | 88 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26000 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Mukařovského, Praha - Praha-Stodůlky
Nadprůměrná cena (4.07%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Stodůlky je 488 kč/m2. Tento byt má cenu 508 kč/m2
Stodůlky
26069 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
51 m2
nezařízený
Praha - Praha-Stodůlky
Výměra | 51 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 9. |
Balkon | Ano |
Cena | 25900 + 169 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pekařova, Praha - Bohnice
Nadprůměrná cena (37.59%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Bohnice je 398 kč/m2. Tento byt má cenu 548 kč/m2
Bohnice
26095 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
42 m2
Praha - Bohnice
Výměra | 42 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | Neuvedeno. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3095 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 00:00, aktualizováno 13. 05. 2026, 19:20 Pronájem bytu 1+1 31 m²
Nadprůměrná cena (44.41%)
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 583 kč/m2. Tento byt má cenu 842 kč/m2
Nusle
26100 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
1+1
31 m2
nezařízený
Na bitevní pláni, Praha 4 - Nusle
Výměra | 31 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Ne |
Cena | 26100 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Na Cikorce, Praha - Modřany
Nadprůměrná cena (29.06%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Modřany je 379 kč/m2. Tento byt má cenu 489 kč/m2
Modřany
26100 Kč/měsíc
bezrealitky
2+1
46 m2
částečně zařízený
Praha - Modřany
Výměra | 46 m2 |
Dispozice | 2+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22500 + 3600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bukačova, Praha - Vysočany
Nadprůměrná cena (19.36%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 611 kč/m2
Vysočany
26123 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 36 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 22000 + 4123 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Padovská, Praha - Horní Měcholupy
Podprůměrná cena (-27.08%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Horní Měcholupy je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 306 kč/m2
Horní Měcholupy
26166 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
72 m2
nezařízený
Praha - Horní Měcholupy
Výměra | 72 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4166 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Tupolevova, Praha - Letňany
Nadprůměrná cena (53.18%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Letňany je 455 kč/m2. Tento byt má cenu 697 kč/m2
Letňany
26200 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
33 m2
zařízený
Praha - Letňany
Výměra | 33 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3200 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu U Santošky, Praha - Smíchov
Nadprůměrná cena (24.71%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Smíchov je 435 kč/m2. Tento byt má cenu 543 kč/m2
Smíchov
26200 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
40 m2
zařízený
Praha - Smíchov
Výměra | 40 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21700 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Argentinská, Praha - Holešovice
Podprůměrná cena (-10.76%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Holešovice je 587 kč/m2. Tento byt má cenu 524 kč/m2
Holešovice
26200 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
42 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 42 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 22000 + 4200 Kč |
Podrobnosti