Celkem v databázi: 6974
Celkem podle filtrů: 6974
Použité filtry: od 500 kč, do 200000 kč
Vloženo 07. 05. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:40 Pronájem bytu , 1+kk, 39 m²
Nadprůměrná cena (33.58%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Vinohrady je 504 kč/m2. Tento byt má cenu 673 kč/m2
Vinohrady
26256 Kč/měsíc (+ poplatky)
realityMix
1+kk
39 m2
náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3, Vinohrady
Výměra | 39 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26256 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 29. 04. 2026, 21:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 3+1 65 m²
Podprůměrná cena (-3.43%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Letňany je 419 kč/m2. Tento byt má cenu 405 kč/m2
Letňany
26300 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
3+1
65 m2
Místecká, Praha 9 - Letňany
Výměra | 65 m2 |
Dispozice | 3+1 |
Balkon | Ano |
Cena | 26300 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Gollové, Praha - Hlubočepy
Podprůměrná cena (-24.16%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Hlubočepy je 502 kč/m2. Tento byt má cenu 381 kč/m2
Hlubočepy
26300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
57 m2
částečně zařízený
Praha - Hlubočepy
Výměra | 57 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 5. |
Výtah | Ano |
Stav | novostavba |
Domácí zvířata | Ano |
Centrum: | |
Metro | |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21700 + 4600 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Stupkova, Praha - Holešovice
Nadprůměrná cena (5.39%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Holešovice je 486 kč/m2. Tento byt má cenu 512 kč/m2
Holešovice
26300 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
41 m2
zařízený
Praha - Holešovice
Výměra | 41 m2 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21000 + 5300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Bořivojova, Praha - Žižkov
Nadprůměrná cena (75.85%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Žižkov je 451 kč/m2. Tento byt má cenu 793 kč/m2
Žižkov
26300 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
29 m2
zařízený
Praha - Žižkov
Výměra | 29 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23000 + 3300 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 24. 02. 2026, 15:15, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 45 m²
Průměrná cena
Průměrná cena bytu ve stavu "po rekonstrukci" v částí Nusle je 583 kč/m2. Tento byt má cenu 587 kč/m2
Nusle
26400 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
45 m2
nezařízený
Svatoslavova, Praha 4 - Nusle
Výměra | 45 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 26400 + 0 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Řipská, Praha - Vinohrady
Nadprůměrná cena (24.68%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Vinohrady je 496 kč/m2. Tento byt má cenu 618 kč/m2
Vinohrady
26400 Kč/měsíc
bezrealitky
1+1
38 m2
zařízený
Praha - Vinohrady
Výměra | 38 m2 |
Dispozice | 1+1 |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 23500 + 2900 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Ke Stírce, Praha - Kobylisy
Podprůměrná cena (-5.24%)
Průměrná cena bytu ve stavu "dobrý" v částí Kobylisy je 428 kč/m2. Tento byt má cenu 406 kč/m2
Kobylisy
26400 Kč/měsíc
bezrealitky
2+kk
54 m2
částečně zařízený
Praha - Kobylisy
Výměra | 54 m2 |
Balkon | Ano |
Cena | 21900 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 13. 05. 2026, 10:31, aktualizováno 13. 05. 2026, 08:31 Pronájem bytu Pod Harfou, Praha - Vysočany
Nadprůměrná cena (18.82%)
Průměrná cena bytu ve stavu "novostavba" v částí Vysočany je 512 kč/m2. Tento byt má cenu 608 kč/m2
Vysočany
26400 Kč/měsíc
bezrealitky
1+kk
36 m2
částečně zařízený
Praha - Vysočany
Výměra | 36 m2 |
Dispozice | 1+kk |
Patro | 0. |
Balkon | Neuvedeno |
Cena | 21900 + 4500 Kč |
Podrobnosti
Vloženo 06. 04. 2026, 11:40, aktualizováno 13. 05. 2026, 17:26 Pronájem bytu 2+kk 61 m² (Jednopodlažní)
Podprůměrná cena (-1.3%)
Průměrná cena bytu ve stavu "velmi dobrý" v částí Krč je 440 kč/m2. Tento byt má cenu 434 kč/m2
Krč
26490 Kč/měsíc (+ poplatky)
sreality
2+kk
61 m2
nezařízený
Horáčkova, Praha 4 - Krč
Výměra | 61 m2 |
Dispozice | 2+kk |
Patro | 6. |
Balkon | Ne |
Cena | 26490 + 0 Kč |
Podrobnosti